PRZYJĘCIe WESELNE

Odkryj ciepło i gościnność w Wino na Widelcu

Poddymiany tatar wołowy Rodzinny obiad Wyśmienite menu Spotkanie rodzinne
Restauracja na obiad weselny - Józefów

Nasza restauracja w Józefowie, położona niedaleko Otwocka, jest wyjątkowym miejscem, które z pasją i zaangażowaniem organizuje przyjęcia weselne. Oferujemy dwie stylowo urządzone sale weselne, przystosowane zarówno do większych, jak i mniejszych uroczystości, umożliwiając nam stworzenie idealnej przestrzeni dla każdej pary młodej.

Początki naszej przygody z gastronomią zaczęły się właśnie od pasji do wyszukanych trunków i pragnienia dzielenia się nimi z innymi. Teren, na którym obecnie gościmy naszych klientów, swego czasu pełnił funkcję magazynu, gdzie przechowywane były wyselekcjonowane wina z całego świata. Ta tradycja głęboko zakorzeniona w DNA naszej restauracji, pozwoliła nam na zgromadzenie niezwykłej wiedzy o winach i alkoholach, co dzisiaj przekłada się na wyjątkowo bogatą ofertę dla naszych Gości.

wyjątkowa oferta

Dzięki naszemu doświadczeniu i bezpośrednim kontaktom z producentami, nasza restauracja może pochwalić się imponującym zakresem alkoholi, szczególnie win, które są naszą specjalnością. Oferujemy szeroki wybór trunków, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Jedną z unikatowych usług, które wyróżniają naszą ofertę, jest możliwość przewiezienia pary młodej z kościoła do lokalu kultowymi samochodami marki Volkswagen T2 potocznie zwanym "Ogórekiem" w kolorach niebieskim i beżowym. Ta szczególna propozycja dodaje wyjątkowego charakteru każdemu przyjęciu, tworząc niezapomniane wspomnienia i doskonałe tło do zdjęć.

Mule Otwarta kuchnia Rodzinny obiad Wyśmienite menu Spotkanie rodzinneMule Otwarta kuchnia Rodzinny obiad Wyśmienite menu Spotkanie rodzinne
Poddymiany tatar wołowy Rodzinny obiad Wyśmienite menu Spotkanie rodzinne
PRZYJĘCIE WESELNE W józefowie

Nasze menu weselne zostało z myślą o różnorodnych gustach kulinarnych, łącząc w sobie zarówno klasyczne dania domowe, jak i wyrafinowane menu okolicznościowe. Cena obiadu weselnego jest ustalana indywidualnie, zawsze z myślą o zapewnieniu najlepszej jakości w przystępnej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i organizacji wesela w naszej restauracji w Józefowie. Gwarantujemy, że nasza profesjonalna obsługa, eleganckie wnętrza, wyjątkowe menu i atrakcyjna oferta alkoholowa sprawią, że Wasze wesele będzie nie tylko pięknym, ale i niezapomnianym wydarzeniem.

Skontaktuj się z nami
w celu uzyskania oferty

Dziękujemy za złożenie zapytania. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

W międzyczasie zachęcamy do śledzenia nas na naszych kontach społecznościowych Instagramie i Facebooku.
UPS! COŚ POSZŁO NIE TAK. SPRÓBUJ PONOWNIE

zobacz nasz instagram
na którym publikujemy
nasze nowe dania