29/2/2024

Nowe Smakowe Odkrycia

Z początkiem marca wprowadzamy do naszego menu trzy nowe, ekscytujące dania, które nie tylko rozszerzają horyzonty smakowe, ale także podkreślają nasze zaangażowanie w oferowanie wyjątkowych doświadczeń kulinarnych. Z dumą prezentujemy te nowości, w których każdy składnik, w tym własnoręcznie uprawiane mikrolistki, dodaje świeżości i innowacji. Przybliżmy się więc do trzech nowych propozycji, które z pewnością urozmaicą Wasze doświadczenia kulinarne.

  1. Roladka z Foie Gras i Konfitowanej Kaczki: To arcydzieło kulinarne łączy w sobie bogactwo smaków z elegancją prezentacji. Foie gras i konfitowana kaczka, otulone gęsim tłuszczem, tworzą bazę dla wyrafinowanej kompozycji. Dodatek redukcji z mango, pistacji, karmelizowanego jabłka z majerankiem oraz chipsa z pieczywa różowego sprawia, że danie to jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.
  2. Sezonowany Dziki Łosoś: Nasza interpretacja tego klasycznego składnika przekracza tradycyjne granice, łącząc w sobie delikatność łososia z intensywnością cytrusów, imbiru i brandy. Pomarańcze, grejpfruty, majonez szafranowy, algi morskie i seler naciowy dopełniają dzieła, tworząc niezapomnianą paletę smaków.
  3. Peklowany i Gotowany Sous Vide Boczek: Przez 12 godzin gotowany boczek prezentuje głębię smaków, której trudno się oprzeć. Kapusta włoska z koprem, ziemniaki francuskie z popiołu, musztarda dijon i chips z boczku to komponenty, które czynią to danie wyjątkowo satysfakcjonującym.

Dodatkowo, własnoręcznie uprawiane mikrolistki są nie tylko dowodem naszej dbałości o świeżość i jakość składników, ale także naszym zaangażowaniem w tworzenie zdrowych i zrównoważonych dań. Każde z tych nowych propozycji jest wynikiem starannych poszukiwań i eksperymentów naszego zespołu kucharskiego, który pragnie zaskoczyć i zachwycić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania tych nowych, ekscytujących smaków. "Nowe Smakowe Odkrycia" to nie tylko nowe pozycje w naszym menu, ale przede wszystkim nowe doświadczenia, które chcemy podzielić z naszymi gośćmi. Odkryjcie z nami magię nowych kombinacji i pozwólcie sobie na kulinarną podróż, która zaskoczy i zachwyci.

Zarezerwuj stolik